BLOG

Kořenění tropických ibišků

Kořenění tropických ibišků

Tento příspěvek nebude nejspíš příliš populární, protože se nejedná o příliš sluníčkářské psaní. 🙂 Je jaro a doba roubování a tak máme všichni na pilno, abychom ukořistili ty rouby, po kterých naše srdce prahne a mohli se v budoucnu těšit i z jejich květů. Jenže občas se naskytne jedna z těchto situací anebo i obě naráz..

Continue reading “Kořenění tropických ibišků”
Sny se mají plnit…

Sny se mají plnit…

Už to bude bezmála 10let, co se věnuji pěstování ibišků. Za tu dobu se dostavily různé úspěchy, ale hlavně i neúspěchy. Přeci chybami se člověk učí. Na nějakou dobu jsem musela s pěstováním i přestat, protože mé věčné stěhování po podnájmech v Praze rostliny špatně snášely a když jsem se nastěhovala do paneláku k mému dnes již manželovi, tak mi v zimě odešly všechny ibichy. Chtě nechtě jsem musela přestat a řekla jsem si, že se k ibiškům vrátím, až budu mít lepší podmínky. Continue reading “Sny se mají plnit…”

Spuštění e-shopu

Spuštění e-shopu

Vážení přátelé,

dneškem spouštím eshop s potřebami pro pěstování primárně ibišků, ale určitě zde najdete produkty, které využijete pro pěstování jiných rostlin ať už u Vás doma nebo na zahradě.

Nekladu si za cíl nabízet široký sortiment zboží a nejnižší ceny. Vzhledem k primárnímu zaměření na tropické a subtropické ibišky vybírám do sortimentu jen to zboží, které považuji za vhodné pro pěstování těchto rostlin a s tím je spojené mé případné poradenství, které považuji za jeden z výrazných benefitů, které mohu nabídnout. Continue reading “Spuštění e-shopu”

Připravuji nový e-shop

Připravuji nový e-shop

Vážení návštěvníci mých stránek, ráda bych Vás informovala o novince a tou je chystané spuštění e-shopu s potřebami pro pěstování zejména ibišků, ale zcela jistě nabízené produkty využijete i na jiné rostlinky, které s Vámi doma bydlí. 🙂 Za každou poptávku nebo připomínku budu jedině ráda. Pomůže mi to uspokojit veškerá Vaše přání. Continue reading “Připravuji nový e-shop”